Bilgilendirme

Sorularınızın yanıtları için...

Genel Bilgiler

Tesise ait havuz, sauna, hamam, buhar odası sabah  saat 08:00 ile gece 22:00 arasında, SPA uygulamaları ise sabah saat 11:00 ile  21:00 arasında hizmet vermektedir. Spa uygulamaları Pazar ve pazartesi günleri  12:00-20:00 saatleri arasındadır. Tüm alanlarımız için  önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Resmi tatillerde, operasyonel yoğunluğa göre tesis  acık ya da kapalı olabilir.

Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına, tüm  alanlarımızın kullanımı için önceden rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.

Lütfen planlanan rezervasyonunuzdan maksimum 10  dakika önce geliniz. Spa merkezimizin huzurunu korumak adına, cep  telefonlarınızı kapatmanız ya da sessize almanızı rica ediyoruz. Lütfen tüm Hediye Çekleriniz ve kuponlarınızı varış  sırasında ibraz ediniz. Randevu için geç kalınması halinde, bir sonraki  misafir için programda olmak üzere tedavi sürenizi üzülerek kısaltmamız  gerekecektir.

Değerli eşyalarınızın güvenliği için, otel odanızda  ya da otel arka ofiste sağlanan kasada bırakmanızı öneririz. Trabzone Spa,  değerli eşyalar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Toplam ödemelerinizi oda hesabınıza transfer edebiliriz. Ayrıca nakit ve kredi kartı ödemelerinizi de kabul etmekteyiz. Minimum Yaş Gereksinimleri 16 yaş ve altı spa misafirlerine, 18 yaş ve üzeri  bir yetişkin eşlik etmelidir.

6 yaşını doldurmamış çocuklar yalnızca çocuk havuzunu ebeveyn gözetiminde kullanabilir. Bu yaş grubu çocukların yetişkin havuzu kullanması kesinlikle yasaktır.

Spa Hediye Kartı, arkadaşlarınızın seçmesine izin  verebileceğiniz anlamına gelir. Detaylar için Spa resepsiyon ile irtibata  geçebilirsiniz.

Tedavinizden önce ve tedavi sırasında  beğenilerinizi, beğenmediğiniz şeyleri, endişelerinizi veya sorularınızı  terapistinizle açıkça görüşmenizi memnuniyetle karşılıyoruz. Deneyimlerinizden sonra, yorumlarınızı resepsiyonda  bulunan bir yorum kartı ile bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

İptal Koşulları : Rezervasyonunuzda değişiklik yapmak istemenizi  anlayışla karşılıyoruz. Rezervasyon saatinde gelemeyeceğiniz durumlarda, diğer misafirlerimizi de düşünerek 4 saat öncesinden  bize haber vermenizi rica ediyoruz. Terapistlerimizin zamanı , terapileri süresince  misafirlerine hizmet için ayrılmıştır. Buna göre 4 saat öncesinden haber verilmeden iptal  ettirilen terapilerin toplam ücretlerinin %100'ü sizlere fatura edilecektir. Fiyatlar ve hizmetler, önceden bildirilmeksizin  değiştirilebilir.

Spa Genel Kuralları

Spor salonunu kullanan misafirlerimiz, spor kıyafet kullanmalıdır.

Sauna-buhar odası ve havuz kullanımı öncesi duş alınmalıdır. Bu alanlar mayo vb. ürünler ile kullanılabilir.

Bonesiz yüzme havuzuna girilmesi yasaktır. Havuz etrafında koşmak atlamak yasaktır.

Tesisimizi 6 yaş ve üzeri misafirlerimiz, ebeveyn eşliğinde kullanabilir. 5-16 yaş arası spor salonu, sauna ve buhar odası kullanımı yasaktır.

 Kurallara uymayan, tehlikeli ve çalışanlarımızı rahatsız edici davranışlarda bulunan kişilerin işletmeden çıkış işlemi gerçekleştirilir.

Tesislerin içerisi ve dışarısı temiz kullanılmalıdır.

Başkalarını rahatsız edecek bir şekilde konuşulmamalıdır.

Duş almadan kesinlikle tesis içi etkinliklerden yararlanılmamalıdır.

Kaygan zeminlerde kaymanıza neden olacak hareketlerde bulunulmamalıdır.

Sauna ve buhar odasına peştamalya da havlu ile girilmelidir. (yetkililerden peştamal/havlu isteyebilirsiniz)

Soyunma odalarına ıslak kıyafetler ile girilmemelidir. (yetkililerden peştamal/havlu isteyebilirsiniz)

Tesis içerisinde ve çevresinde çocuklara sahip olunmalıdır.

Dışarıdan yiyecek ve içecek içeriye sokulmamalıdır.

Araçların arkasına park edilmemeli veya park etme durumunda kalınıyorsa resepsiyona bilgi verilmelidir.

Tesisten yararlanmadan önce hastalık veya bir rahatsızlığınız var ise yetkililere belirtilmelidir.

Fitness antrenörünün verdiği programın dışına çıkılmamalıdır.

Fitness için yedek kıyafet bulundurulmalıdır.

Fitness salonunda terlikle ve üstsüz olarak çalışılmamalıdır.

Kullanılan aletler yerine bırakılmalıdır.

Yiyecek ve içecek ile fitness salonuna girilmemelidir.

Sağlık açısından getirilen havlular, çalıştığınız aletlere serilmelidir.

Sağlığınız için tesise alkollü, karnınız aşırı tok ve aşırı aç olarak gelinmemelidir.

Sağlık problemi olan müşterilerimiz, sıcak ortamda çok fazla kalmamalıdır.

Misafirlerimizin Trabzone Spa, Wellness, Gym merkezimiz içerisindeki tüm alanlarda bulunan yazılı kurallara uymaları zorunludur. Oluşabilecek sorunlarda yetişkinler kendilerinden ve çocuklarından sorumludur.

Masaj Etik Kuralları

Trabzone Spa'daki tüm terapistler ile çalışanlarımız ülkemizdeki yasa-yönetmeliklere uygun ve dünyada genel kabul görmüş aşağıdaki etik kurallara uygun olarak mesleklerini icra ederler. Masaj Etik Kuralları'na masaj yaptıran kişilerin de uyması gereklidir.

Uygulama alacak olan herkes tek kullanımlık çamaşır ya da bikini/mayosunu mutlaka giymek suretiyle hizmet alabilecektir.

Profesyonel masaj hizmeti talep eden herkese aynı kalitede hizmet sunulacaktır.

Misafirlerimiz ile asla kişisel telefon numarası alışverişinde bulunulmayacaktır.

Bütün misafirlerimiz (dil, din, ırk, cinsiyet vb.) ayrımı yapılmaksızın kabul edilecek ve kendilerine hizmet sunulacaktır.

Misafirlerimizin mahremiyetine saygı gösterilecektir.

Sadece uzmanlık eğitimi ve sertifika alınan teknik ve tedavi usulleri uygulanacaktır.

Hiçbir şekilde misafirimize cinselliği çağrıştıracak bir eylem, söz veya imada dahi bulunulmayacaktır.

Her zaman misafirlerimiz için temiz, güvenli ve profesyonel bir ortam sağlanacaktır.

Misafirlerimizin kendini rahat hissetmesini sağlamak amacıyla, vücudunu masaj için gerekli minimum açıklıkta, düzgün bir şekilde örtmeye özen gösterilecektir. (Peştamal-havlu ile)